Aktuality, drby a plány pro sezonu 2018

Navážu na konec tohoto článku: „Za těch pár let, co se věnuju triatlonu, bych nečekal, že to řeknu. Ale terén mě baví! (*Zde je důkaz, proč bych nečekal, že to řeknu 😀 ). A přesně naplňuje to, co chci ve svém volném času zažívat…dobrodružství, srandu, dřinu, vzlety i pády. Brzy tedy uvidíme, co rok (sezóna) 2018 přinese 🙂“

IMG_0690

Takhle vypadaly Vánoce 2017 v Pošumaví…not bad.

No a takový je stav: je půlka února (2018) a já nemám zaslanou přihlášku na žádný z obvyklých závodů posledních let…to je teda změna! 🙂 Místo toho se už od podzima rochním na kole v bahně a běhám po trailech s podobným povrchem. Je to tak a ne jinak, offroadový svět se mi pod kůži dostává (dostal?) velmi rychle. Už se ale znám, takže vím, že moje nadšení taky pramení z neosahanosti tohodle pro mě novýho prostředí, možnosti se učit, být překvapen a stavět si před sebe nový výzvy (a výzvou není jen „rychleji“ nebo „více hodin tréninku“).

IMG_0897

Letos bych si rád osahal terénní multisport, ať už triatlon nebo případně duatlon. Nebráním se ani vložit si do sezony ani MTB závod nebo dva a nějaký trailový běh/(n)/y.

I letos zůstávám v zeleném dresu TTT party, i když je zřejmý, že se odchýlením od silničního triatlonu odchýlím i od zvyklostí TTT 😃 Ale máme se jinak rádi a na přelomu března/dubna spolu strávíme prodloužené Velikonoce na kolech (silničních!) 🙂 Každou středu se pak potkáváme na hostivařském bazénu na společný trénink, který je, nutno říct, někdy od podzima mnohem efektivnější a díky trenérce Martině cítím i takovou sportovnější náladu v té tréninkové části středečních dýchánků. Plaveme až 1,5 hod a do takového času se vejde už dost techniky, objemu i rychlosti. Sem tam nějaká sranda, při které vypadáme jak fyzicky indisponovaní, ehm.

IMG_0818

A tady je nástřel programu první půlky multisportovní sezony…

Duben

Soustředění s TTT týmem – Toskánsko, Itálie (9 dní)

 

Květen

HusMuž terénní duatlon, Křišťanovice u Prachatic (long)

 

Červen

Wellas terénní triatlon, Kutná Hora

H-triatlon – Terénní triatlon Hostivař, Praha (sport)

 

Červenec

X-terra Czech, Prachatice (long)

Krušnoman cross triathlon, Most (classic)

 

Pravděpodobně něco přibyde, ubyde…no prostě „změna programu vyhrazena“ 🙂 Nicméně Prachatice a Most vidím jako takový hřebínek aka „A“ závody!

IMG_1041

Sníh pod koly krásně křupe!

No a tou úplně největší novinkou je, že již brzy povýším! Ano, povýším do věkové kategorie „Muži nad 30 let“, tak už mě letos nehledejte ve výsledcích 25-29 let 😃

IMG_0731

Je to dřina, když ti táhne na 30 🙂 2018 již v nové „Age Group“

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s