O mně

dsc2861

Mé jméno mi dali rodiče na jaře roku 1988 podle těchto webovek 🙂

Živí mě oblast managementu kvality, přesněji v jedné skvělé české firmě z oblasti průmyslové elektrotechniky. I když jsem tak trochu korporátním zaměstnancem, baví mě menší i větší dobrodružství a osobní výzvy. K tomu rád cestuju, píšu, dokumentuju. Většinou máloco dělám jen tak napůl.

Možná proto jsem se dostal na přelomu roku 2014 a 2015 k triatlonu, kombinaci plavání, cyklistiky a běhu, v kterém jsem našel špetku od všeho. Osobní výzvu, způsob, jak se udržet fit (z pohledu smrtelníků -sakra- fit) a možnost podívat se na nová místa. Během roků 2015, 2016 a 2017 jsem se věnoval především silničnímu triatlonu a v roce 2018 jsem našel zalíbení v terrénním triatlonu a také čistokrévné horské cyklistice.

Od MTB maratonů a XC okruhů už chyběl jen kousek k tomu okusit i techničtější trailové bikování, kterému jsem rychle propadl a v roce 2019 mi tak poprvé pípala před očima časomíra na endurové rychlostní zkoušce.

..,aneb jak se nadprůměrného triatlonisty stane podprůměrný endurista 🙂 Nicméně právě v té výzvě učit se novým věcem vidím to krásné a tyhle pocity se snažím přenést do článků na tomhle webu…