Víkendový double v Rakousku – Trumer Triathlon 2017

Další double-triatlon víkend je za námi. Navštívili jsme naše jižní sousedy a v rakouském Obertrumu (am See) jsme prohnali sprint distanci v sobotu (Peťa) a já poloviční ironmana v neděli. Parádní zázemí nám poskytl kamarád Vašek v Gmundenu, asi hodinku cesty od závodiště. Počasí i přes nepříznivou předpověď vyšlo na jedničku a mraky se vypršely v noci.

Kruhový objezd v Obertrumu…chvilku jsem přemýšlel…no, fakt že joo!

Sobotní fandění jsem si s Vaškem užil a Peťa úspěšně absolvovala náročnej sprint. Plavalo se bez neoprenů, na kole jeli krpály, které slabší jedinci museli vytlačit a pak běželi na pěkným sluníčku. Tentokrát bez kulhání a jiných zádrhelů…i když teda, když vlezla do vody, natrhla si kůži na palci o ostrý kámen. Ale žraloky krev naštěstí nepřilákala… :))

 

Depo pro sprint

Peťule čeká na start, já s Vaškem fandíme!

Už teče krev! 😀

Holky jdou na věc…neopreny zůstaly suchý…

Hezký, hezký!

typiše ésterajchiše

Fandí všichni 🙂

Peťa konečně s úsměvem!

Co dodat…zasloužená 🙂 5. místo v AG U23

No a pak já…Moje šňůra nevyrovnaných výkonů, jak se zdá, stále nekončí a po totálně zpackaným závodu (Slovensko), slušně až skvěle vydařeném závodu (Polsko), přichází další fail. Kdybych během plavání neřešil problém s komfortem genitálií v neoprenu, možná bych zaplaval letos nejlépe, nebo minimálně alespoň můj standard. Takhle z toho bylo několik pauziček v krásném čistém jezeře a čas 37 min.

Kolo bylo nekompromisní. Něco pro cyklistické fajnšmekry :)) 3 kola o 29,5 km, celkové nastoupené metry skoro 1300. Netuším, co se stalo. Hlídal jsem si věci jako obvykle (strava, voda, wattový výkon+tepy) a přesto jsem už po prvním kole cítil znatelnej úbytek síly ve stehnech, watty dole a po absolvování druhýho kola už jsem věděl, že to třetí bude o přežití. Předjížděli mě pak opravdu úplně všichni. Čas 3:00 hod o tom něco vypovídá. Jediný rekord byla rychlost 78 km/h ve sjezdu 🙂 Do depa jsem odevzdával kolo úplně zlomenej a se stehnama ne-příliš funkčními.

Díky přítomnosti Vaška a Péti jsem ten půlmaraton nakonec rozběhl alespoň na dokončení za 1:53 hod. Ta atmosféra za to stála! V cíli za 5:37 hod (181./276).

Tenhle závod hodnotím jako ten nejtěžší, co jsem zatím zkusil. To ale neubírá z jeho krásy a peckovní divácký kulisy…totální top rakouského „venkova“ 🙂

Podívejte se na krátký videa z finiše – sobota a neděle:

Takže krásný víkend, až nás skoro mrzelo, že jsme tu byli tak krátce…díky Vaškovi za poskytnutí zázemí! 🙂

No a já teďka můžu přemýšlet, jak naložit dál s rozjetou sezónou. Neklesám na duchu, ale asi by to chtělo přijít s nápadem, jak vyrušit tu mojí výkonovou nekonzistenci, abych z toho měl stále radost a netrápil se na trati.

Výsledky zde https://www.abavent.de/anmeldeservice/78/1022/ergebniss/4055/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s