Jede se triatlonovat do Poznani!

Co měním před Challenge Poznaň? Především už nic neměním! 😀 Myslím to tak, že to staré klišé „nikdy nedělej při závodě nic nevyzkoušeného“ prostě platí.

Závodní stravování – vracím se ke starým dobrým (někdy) hnusným gelům, jen ve zředěné formě do bidonu, abych je nemusel mačkat do pusy a řešit, co s odpadky, upatláním všeho a tak. Vyzkoušeno, funguje, historie se neplete a tisíce a tisíce závodníků taky ne. Ke gelům přidám něco, co se bude od normálního jídla liší co nejméně – začínám chápat houskaře se sýrem 🙂

Voda – více vody! Hodně piju, jsem tak trochu jako houba a na kole při závodní intenzitě do mě zasyčí fakt dost. Musím si to ohlídat, nejspíš pořídím „brčko“ na hrazdu a budu pravidelně doplňovat.

Pozice na kole. Flexibilita není moje silná stránka, takže tomu jsem aktuálně uzpůsobil pozici na kole. Někomu se to nemusí zdát jako moc, ale +10 mm vertikálně na loketních opěrkách (hrazdě) vyřešilo mnohé 🙂 Stále dost aerodynamické, dostatečně pohodlné pro 2,5 hod (nebo snad méně? 🙂 ) intenzivní jízdy.

Úprava vložky v kombinéze. Nejen krásný design dělá dobrou kombinézu, takže bylo třeba trochu poupravit vložku k obrazu a pohodlí mému. Nicméně to by to nebyla Česká pošta, kdyby se něco nepodělalo. Ztratit balík s oběma mými kombinézami, které mířily na úpravu…ufff. Ještě, že to dokázali zachránit v Dresy69 a vyrobili rovnou novou s mými spešl požadavky. Díky moc.

No a samozřejmě nejde zapomenout na to taky trochu potrénovat, že 🙂 Mezi Šamorínem a Poznaní byly jen tři týdny. Z toho vyplývá, že na tvrdej trénink zbývalo těch dní tak nějak docela málo, asi 11, abych byl přesnější. No a do těch pár dní jsem potřeboval zakomponovat alespoň nějaký tréninky. Dobrej poměr čas/efekt jsou pro mě tempo tréninky, v intenzitě vyšší než závodní, ale v kratších intervalech. Nějak extra jsem tomu nedal, ale pocity vesměs dobrý a „čísla“ taky vypadaly OK. Tak uvidíme 🙂

V Poznani bude startovat slušná řádka lidí, na startovce mého závodu (klasika 1900-90-21.1) je cca 900 lidí, na olympijské trati (netradičně 950-45-10.5) je přes 1000 závodníků, to včetně Péti!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s