Až se jaro zeptá…

…co jsi natrénoval v zimě, budu dělat, že jsem nic neslyšel 🙂 Myslím, že do vánoc to nemělo chybu. Trénink odsejpal, makal jsem převážně na kole a v bazénu, běh jsem dával trochu stranou, protože to byla moje nejsilnější disciplína.

Kbelská 10

Bohužel ale potom přišlo takový temnější období, z jedné nemoci do druhé, poranil jsem si kotník (respektive se ozvalo dřívější zranění, o kterém jsem ani nevěděl…) a doma jsme na tom byli oba tak nějak podobně, takže mrzutá atmosféra.

Takhle se to vleklo skoro tři měsíce. Dostal jsem se motivací na totální bod mrazu. Někdy se stane, že má člověk chuť na „zábavnější“ činnosti než doma tupě šlapat na kole nebo koukat na černou čáru na dně bazénu, nicméně v tomhle období to bylo prakticky pravidlo 🙂 Výsledkem je cca 1/3 porce tréninku než loni stejnou dobou (a že ho ani tehdy moc nebylo). Rozvíjel jsem teda aspoň moje další koníčky, jako je jídlo, cukroví nebo YouTube 😀 Ještě, že mě zachrání to Subaru 😉

Braník PBT

Ale nic netrvá věčně. Ze dna se dobře odráží vzhůru!

Jsou mezi námi tací, kteří tvrdí, že závod je nejlepší trénink. Takže už jsem něco stihl i potrénovat. Společně s Peťou jsme si zaběhli Kbelskou 10 i březnovou Pražskou běžeckou tour na 10 km. Moje časy na úrovni zhruba 2 roky zpět (43 a 41 min), ale Peťa si zlepšuje osobní rekordy (52 a půjde to dolů… ;)).

Moje holky: Káťa, Jiřina, Péťa 😀

Konečně se nám oteplilo, takže jsem doladil moji novou raketu, už není za co (nebo z čeho :D) utrácet a všechno je podle představ. Těším se na další tréninky venku, první proběhl 25.3. s Jirkou a Káťou, hnedka jsme si lupli na prověření jarní výkonnosti „TT KPO Točná„, kterou můžu dále používat na prověření progresu (aktuálně 321W, 9:19 min).

Závodní kalendář je stále platný, závody přihlášené i zaplacené, i když teda netuším, jak na tom bude moje fyzička třeba na Challenge Championship. Škoda, že je takový „AAA“ závod takhle brzy. Tak si aspoň vychutnám atmosféru závodu s takovými hvězdami jako je třeba Sebastian Kienle nebo Andi Boecherer!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s